Feragatname

Feragatname ve Telif Hakkı

Şartlar ve Koşullar
Bu web sitesinin sahibi Samet Demirtaş, bu web sitesini aşağıda belirtilen şartlara ve koşullara tabi tutmaktadır. Bu siteyi kullanarak, bu kayıt ve koşullara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Web sitesi sahibi, bu sitenin erişimine ve kullanımına ilişkin şartlar da dahil olmak üzere, bu web sitesinin içeriğini veya bunlara erişimini herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Hâlâ onlara uymayı kabul etmek için şartları ve koşulları periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul edersiniz. Bu sitenin değişikliklerin yapıldığı andaki ve değişikliklerin farkında olup olmadığınızdan bağımsız olarak, bu sitenin kullanım koşul ve koşullarındaki değişikliklerle bağlı kalacaksınız.

Bilgi Feragatı
Siteyi kullanımınız, web sitesi genelinde görülebilecek sorumluluk reddi beyanlarına tabidir. Samet Demirtaş, bu web sitesinde yer alan herhangi bir içeriğe dayanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir harekete veya eylemsizliğe
doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir sonuç için sorumluluk kabul etmez. Samet Demirtaş; web sitesinde yer alan bilgileri doğru, eksiksiz ve güncel tutmaya çalışırken, aynı zamanda; bilgilerin doğruluğunu, eksiksizliğini veya güncelliğini kaybetme ile ilgili herhangi bir hasar veya kayıpları garanti etmez ve bunlardan sorumlu değildir.

Feragatname
Bu sitedeki bütün bilgi tümü “olduğu gibi” esasından sağlanır. Samet Demirtaş, bu siteye veya içeriğine ilişkin herhangi bir ticari veya garanti vermez. Site sahibi, yasaların izin verdiği ölçüde, site, satılabilirlik, belirli bir
amaca uygunluk, isim ve ihlali dahil olmak için açık ya da zımni tüm temsil ve garantileri reddetmektedir. Samet Demirtaş, bu siteden izlenen bilgilerin doğru, tam ve güncel olduğunu beyan veya taahhüt etmez. Bu sitenin sahibi, bu web sitesini kullanımınız sonrası oluşabilecek herhangi bir riski üstlenmemektedir.

Bilgi Sunulması
Yetkili olmayan kişilerin, internet üzerinden bu site sahibine gönderdiğiniz bilgileri ele geçirebileceğini önceden kabul edersiniz. Bu riski onaylar ve kabul edersiniz. Bu web sitesine gönderdiğiniz tüm bilgilerden siz sorumlusunuz.

Fotoğraf Onaylı Sorumluluk Reddi Beyanı
Bu web sitesinde yer alan tüm fotoğraflar, fotoğraflarının yayınlanmasına izin veren gerçek hastaların fotoğraflarıdır. Bunlar sadece açıklayıcı amaçlıdır ve bir sonuç veya öneri ima etmez. Samet Demirtaş, sonuçlarını
garanti etmez ve bireysel sonuçlar değişebilir. Bireysel iyileşme özellikleri veya beklenmeyen komplikasyonlar, herhangi bir ameliyat veya tedavinin sonucunu etkileyebilir.

Kullanıcı Davranışı
Bu siteye erişiminiz ve kullanımınızla bağlantılı olarak, çevrimiçi davranışla ilgili geçerli tüm yasalara, yönetmeliklere ve politikalara uymanız sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca, bu siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak şunları yapamazsınız:
1. Bu siteyi herhangi bir yasadışı amaç için kullanmayınız!
2. Herhangi bir sistemi, veriyi, kişisel bilgiyi, içeriği veya içeriğini bozabilecek, bunlara müdahale ederek veya gizlice engelleyecek herhangi bir virüs, Truva atı, solucan, zaman bombası, kötü amaçlı yazılım,
reklam yazılımı veya diğer bilgisayar programlama yordamlarını içeren herhangi bir materyali göndermek veya iletmek için bu siteyi kullanamazsınız!
3. Bu siteye mantıksız veya orantısız olarak büyük bir yük koymak veya bu sitenin herhangi bir diğer kullanıcısının bu siteyi kullanmasını veya bu siteyi kullanmasını engellemek veya engellemek!
4. Pornografik, küfürlü, tehditkar, nefret dolu, rahatsız edici ya da sakıncalı herhangi bir bilgiyi göndermek ya da iletmek için bu siteyi kullanamazsınız!
5. Bir başkasının gizliliği veya tanıtım haklarını ihlal eden veya başkalarının haklarını herhangi bir şekilde ihlal eden veya ihlal eden herhangi bir bilgiyi yayımlamak veya iletmek için bu siteyi kullanamazsınız!
6. Bu siteyi, herhangi bir reklam, talimat, zincir mektubu, piramit şemaları, yatırım fırsatları veya şemaları veya diğer istenmeyen ticari iletişim göndermek veya göndermek için kullanamazsınız!
7. Bu sitenin herhangi bir bölümünü veya içeriğini botlar, örümcekler, sıyırıcılar, web tarayıcıları, indeksleme aracıları veya diğer otomatik cihazlar veya mekanizmalar aracılığıyla erişebilir, kullanamaz veya kopyalayamazsınız!

Telif Hakkı ve Ticari Marka
Tüm web sitesi tasarımı, metinleri, resimleri, videoları, grafikleri ve bunların seçimi ve düzenlenmesi Samet Demirtaş’ün malıdır ve ticari marka, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Bu sitedeki materyaller yalnızca kişisel kullanım için indirilebilir ve / veya yeniden basılabilir. Herhangi bir nedenden ötürü herhangi bir belge veya grafiği tamamen veya kısmen çoğaltılamaz veya elektronik olarak çoğaltma izni, önceden yazılı izin alınmadığı sürece Dr. Hakan Gök’ten alınır.

Sorumlulukların Sınırı
Bu web sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak olabilecek zararlardan bu sitenin sahibi Samet Demirtaş hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Samet Demirtaş; hiçbir koşulda, kâr kaybı veya veri kaybı veya şerefiye kaybı, mülkün kaybı veya zararı dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın doğrudan, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan, arızi, özel veya cezai tazminat veya masraflar için herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Bu web sitesinin veya içeriğinin kullanımı, kopyalanması veya gösterilmesi ile bağlantılı olarak veya üçüncü kişilerin iddiaları; bu site sahibi tarafından tavsiye edilip edilmediğine bakılmaksızın, bunların olasılıklarını bilmelidir.

Üçüncü Tarafların veya Üçüncü Tarafların İçeriğinin Onayının Reddi
Herhangi bir ürün, hizmet, üçüncü şahıslara, üçüncü şahıslara ait web sitelerine yapılan köprü metni bağlantılarına veya ticaret unvanına, markaya veya başka bir yere yapılan diğer bilgilere yapılan atıf, Samet Demirtaş tarafından yapılan onay, sponsorluk veya tavsiyeyi ima etmediği anlamına gelmez; ayrıca bu referansların ima ettiği Samet Demirtaş tarafından onaylanmaz. Bunlar yalnızca kolaylık sağlamak içindir.

Yargı Yetkisi
Bu web sitesi, Samet Demirtaş tarafından İstanbul, Türkiye’de oluşturulmuş, kontrol edilmiş ve çalıştırılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti kanunları, bu sitenin içeriğini ve kullanımını, hukukun çatışması ilkelerine veya kurallarına uymaksızın yönetecektir.