Kullanım Koşulları

Kullanıcı sametdemirtas.com.tr’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. sametdemirtas.com.tr ziyaretçi ve kullanıcılarına ihbar etmeden kullanım koşullarını güncelleme haklını saklı tutar. Kullanım koşullarının yeni versiyonuna ulaşmanız için ihtiyaç duyulan bağlantı menüler halinde her vakit için ana sayfada yer almaktadır.

sametdemirtas.com.tr’ın fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları Samet Demirtaş’a aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar sametdemirtas.com.tr’da sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.

Kullanıcı sametdemirtas.com.tr’da yer almış makaleleri sametdemirtas.com.tr’dan yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda sametdemirtas.com.tr’a aktif bağlantı paylaşacağını kabul eder. Kullanıcı sametdemirtas.com.tr’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere baskılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz. sametdemirtas.com.tr yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

sametdemirtas.com.tr kullanıcılarına sunmuş olduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriklerde nereden alındığını ve kim tarafından yazıldığını referans göstererek kullanmaktadır. sametdemirtas.com.tr’da paylaşılan ve üçüncü şirket ve şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair sametdemirtas.com.tr’un hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Olası bir içerikte telif hakkı ihlali olması halinde sametdemirtas.com.tr’a yapılacak taleplerde içerik araştırmalar yapıldıktan sonra en az 7 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.

sametdemirtas.com.tr yasalara ve genel terbiye kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Web sitemizde paylaşılan yasalara veya terbiye kurallarına aykırılık olması halinde sametdemirtas.com.tr’a yapılacak taleplerde içerik en az 7 iş günü içerisinde içerik yayından kaldırılacak ve ya düzenlenecektir. Bularla birlikte sametdemirtas.com.tr’da kaleme alınan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı yahut direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan sametdemirtas.com.tr sorumlu tutulamadığı gibi hakta talep edilemez.

Kullanıcıları sametdemirtas.com.tr üzerinde içerik oluşturabilir ve bunları yayınlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayınladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar, sametdemirtas.com.tr bu tarz içeriklerden dolayı sorumlu tutulamaz. sametdemirtas.com.tr kullanıcılarınca kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilir. Kullanıcılar sametdemirtas.com.tr üzerinde oluşturdukları ve yayınladıkları içerik üzerinde hiçbir hak iddia edemez.

sametdemirtas.com.tr kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak bir zarardan asla sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı sametdemirtas.com.tr’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve sosyal medya mecralarındaki sayfalarına gönderilmiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. sametdemirtas.com.tr uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

sametdemirtas.com.tr kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatikman toplamaktadır. Bu bilgiler sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendisiyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.

sametdemirtas.com.tr’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir plaformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdedir.

sametdemirtas.com.tr sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere sametdemirtas.com.tr’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.